Prenájom 3 izbového bytu v Prešove


Prešov Antona Prídavka
450 EUR osoba/mesiac
Výmera: 72 m2
Mochnáč Mojmír
Telefón: +421948114937
ID: 92
Aktualizované: 04.03.2019

Lokalita: Prešov

Druh: 3 - izbový byt

Mám záujem
Popis:
Ponukám prenájom 3 izbového bytu v super lokalite sídliska III na ulici Antona Prídavku v Prešove. V blízkosti sa nachádzajú MŠ,ZŠ,SŠ, nákupné strediská, MHD, detské ihriská a veľa možností na voľnočasové aktivity. Daná lokalita je plná zelene s bezproblémovým parkovaním. Plocha bytu je 72 m2, cca 4 m2 veľká loggia s veľmi pekným výhľadom + bonus vo forme šatníka priamo v byte. Byt je vyprataný (možnosť vlastného zariadenia), navyše sa tam nachádzajú tri celkom nové nepoužité postele s novými matracmi a je ihneď k dispozícií. Každá izba je nepriechodná, teda je možne prenajať aj samotne izby študentovi/tke, alebo pracujúcemu/ej, ale taktiež je možné prenajať aj dlhodobo napr. rodine s deťmi. K bytu patrí pivnica, lodžia a balkón. Byt je zrekonštruovaný, vrátane vykonania hygienickej maľby v celom byte. Byt sa nachádza na 5. podlaží z 9 v pekne zrekonštruovanom bytovom dome s 2 novými výťahmi.
Hľadám serióznych, slušných a spoľahlivých nájomníkov, BEZ ZVIERAT, ktorí chcú bývať na úrovni v peknom, čistom byte za dobrú cenu.

Cena a platba:
- 450,-€ / mesiac vrátane energií
- 1 mesačný depozit

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Pri predaji bytu a domu

ponúkame poradenstvo na:


1.    Nastavenia podmienok rezervácie nehnuteľnosti pre záujemcu, ktorý prejavil vážny záujem,
2.    upozornenie predávajúceho na riziká pred poškodením predávajúceho počas predaja,
3.    prípravu Kúpnopredajnej zmluvy,
4.    spísanie Odovzdávajúceho protokolu,
5.    odovzdanie nehnuteľnosti za účasti svedka – tretej osoby, ktorá písomne potvrdí technický stav odovzdávanej nehnuteľnosti,
6.    spísanie Návrhu vkladu do katastra nehnuteľností.
7.    Finančné poradenstvo, ak by kupujúci potreboval časť peňazí zaplatiť z hypotéky alebo úveru.
8.    A iné náležitosti spojené predajom a prevodom vlastníctva, vrátane vysporiadania spoluvlastníkov pokiaľ by vznikli alebo by mali vzniknúť pri nejednotnom názore spoluvlastníkov.
Služby poskytujeme aj samostatne, môžete si zvoliť ľubovoľný obsah z hore uvedených bodov.
Ponuky zverejníme na všetkých realitných portáloch naraz. Nestrácajte čas pridávaním svojej nehnuteľnosti samostatne na každú webovú stránku. Naša sieť rýchlo a naraz zverejní vašu ponuku na portáloch: Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, TOPreality.sk, Bazar.sk, Bazos.sk, Byty.sk, Directreal.sk, Volnereality.net a iných.

                                                                         Volajte: 0907 773 013

Píšte na:   volnereality.net@gmail.com


Podobné ponuky