Prenájom domu na Západnom slovensku, 15 km od Komárna


Výmera: 160 m2
Ľudovít
Telefón: 0907 773 013
ID: 860

Lokalita: Komárno , Nové Zámky

Druh: Rodinný dom

Mám záujem
Popis:

Netradičný dom na prenájom, veľkorysá dispozícia domu aj okolia.

Dom má veľkorysú výmeru a je dispozične zaujímavo riešený. Min. úžitková plocha 160 m2 alebo aj jej niekoľko násobku. Susedia sú sympatickí a slušní ľudia, ktorí sa medzi sebou poznajú. No zároveň je možnosť sa nekontaktovať, dom je ohradený pevným oplotením a vysokou zeleňou.  Netradičný dom je vhodný na bývanie aj podnikanie.

Dom je priestranný, svetlý a tichý. Dvor má veľkú kapacitu na relax, ráno vás bude prebúdzať vychádzajúce slnko, pôžitok z bohatej zelene, pestovanie, kvetov, zeleniny, ... ako i športovanie a iné formy využitia. Bezproblémové parkovanie na dvore.

V dome je možnosť vychutnávať históriu domu, prírodné materiály, ktoré vytvárajú pocit útulnosti a pohody. Dom má samostatný plynový kotol s bojlerom na ohrev teplej vody a kúrenie. Zároveň je možnosť využívať krb a užívať si pohodu z otvoreného ohňa. Elektrina 230 a 380 V, vlastná studňa aj verejný vodovod, kanalizácia, internet.

Priestranná chodba s veľkým presklením  poskytuje dostatok miesta, svetla a možnosti pobytu s výhľadom na stromy aj v daždivom počasí.

Dom sa nachádza v tichej lokalite v meste. V meste sa nachádza komplexná občianska vybavenosť, Do centra sa dostanete priamou cestou za 10 minút. Meste ja bezproblémová komunikácia aj na bicykli. V meste je obchodné centrum s potravinami a službami, lekáreň, reštaurácia, kaviareň, základná škola, stredná škola, zdravotné stredisko, pošta, Lokalita  je skvelým miestom pre pokojný život, veľmi vhodná aj pre rodiny s deťmi.  Dom je nefajčiarsky, nežili v ňom žiadne zvieratá. Mesačné náklady na bývanie je možné dohodnúť podľa množstva bývajúcich osôb a podľa rozsahu využívania zariadení v dome.

10 km od domu je termálne kúpalisko, kde na vlastnej koži si vychutnáte dotyk vody z geotermálneho prameňa a doprajte si senzačný relax. Geotermálna voda vyviera z hĺbky viac ako 1000 metrov a dosahuje príjemnú teplotu. Svojimi fyzikálnymi vlastnosťami a chemickým zložením veľmi priaznivo pôsobí na ľudský organizmus. Zložením je prírodná, stredne mineralizovaná voda, slabo alkalická, hypotonická so zvýšeným obsahom sodíka, hydrogénuhličitanov, fluoridov a síranov.

Pravidelnou návštevou kúpaliska je možné dosiahnuť výraznú relaxáciu a v neposlednom rade odbúranie stresu spôsobeného moderným životným štýlom. V okolí sú možnosti rybolovu a zaujímavé vodné plochy, štrkovisko s rozlohou viac ako 3 ha, ako i pobyt v prírode na samote, napr. pri starom koryte rieky Nitry a pod.

Dom je pred ukončením rekonštrukcie, na fotografiách je vidieť niektoré neukončené stavebné operácie, to však dňom začiatku prenájmu bude v riadnej kvalite.  Do prenájmu ponúkame celý dom alebo aj len jeho časť, 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, halu, dvor.

Je možnosť aj druhej alternatívy, pri ktorej okrem prenájmu dávame aj možnosť podielať sa pri udržiavaní objektu.  Podmienky práce: vzťah k poriadku a čistote, schopnosť vidieť stav a zmeny v dome - čo treba v akom poradí vykonať, vetrať, udržiavať objekt a iné práce okolo domu, kosenie, zametanie. Starostlivosť sa kompenzuje s nájmom + vyplácame plat.
Viac na :
https://www.volnereality.net/ponuka/99
Presvedčte sa osobne a dohodnite si obhliadku na čísle 0907 773 013, môžete volať aj cez víkend a večer.  

Ponúkame prenájom domu s krásnym veľkým pozemkom, bezproblémový vjazd aj parkovanie pre viacero vozidiel. Parková zeleň

Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Cena dohodou.
Možnosť si časť domu prenajať, 2 izby, kuchyňu, kúpeľňu, WC, hala, dvor. Alebo druhá možnosť, pri ktorej je okrem prenájmu aj podmienka - práca - udržiavanie objektu. Ak ste zručný, hľadáme správcu objektu. Plocha: úžitková 90 m2. Podmienky práce: vzťah k poriadku a čistote, schopnosť vidieť stav a zmeny v dome - čo treba v akom poradí vykonať. Bývanie sa kompenzuje s nájmom + vyplácame plat. Telefón: 0907 773 013

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Prenájom izieb a bytov nájdete na tejto stránke.


Volajte na: 0907 773 013
Email: volnaizbask@gmail.com

Chcete predať byt, dom alebo inú nehnuteľnosť - poradíme Vám !

Nehnuteľnosti zaťažené exekútorom riešime odkúpením za trhovú cenu.

volnereality.net@gmail.com 0907 773 013
Podobné ponuky