Dve izby na prenájom v RD v Galante


Galanta
Martin
Telefón: 0918 501 464
ID: 39

Lokalita: Galanta

Mám záujem
Popis:

Ponukám na prenájom 2 izby v 4 izbovom rodinnom dome v obci Pata, okres Galanta v blízkosti miest Sereď, Hlohovec, Nitra, Trnava. Blízky prístup na dialnicu. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 650 m2 a úžitkovou plochou 120 m2. Rodinný dom je zateplený, podlahové kúrenie, plastové okná. Kúrenie zabezpečuje plynový kotol a prípadne moderné kachle v jedálenskej časti. Na oplotenom pozemku je možnosť parkovania pre viac motorových vozidiel ako aj pred samotným pozemkom. Rodinný dom je riešený dispozične: vstupná chodba, obývacia izba, kuchyňa s jedálenskou časťou, 2x obývacie izby, 1x obývacia izba s kúpeľňou a šatníkom, kúpeľňa s WC, samostatné WC. Na pozemku sa taktiež nachádzajú priestory dielňa, letná kuchyňa, kôlňa, ktoré môžu slúžiť na odkladanie veci. V obci sa nachádza materská, základná škola, stavebniny, hypermarket tesco, pošta, reštaurácie a iné zariadenia.

Na prenájom sú voľne 2 izby, možné prenajať aj samostatne. Cena podľa dohody. Volať na Tel. čislo :0918 501 464.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Pri predaji bytu a domu

ponúkame poradenstvo na:


1.    Nastavenia podmienok rezervácie nehnuteľnosti pre záujemcu, ktorý prejavil vážny záujem,
2.    upozornenie predávajúceho na riziká pred poškodením predávajúceho počas predaja,
3.    prípravu Kúpnopredajnej zmluvy,
4.    spísanie Odovzdávajúceho protokolu,
5.    odovzdanie nehnuteľnosti za účasti svedka – tretej osoby, ktorá písomne potvrdí technický stav odovzdávanej nehnuteľnosti,
6.    spísanie Návrhu vkladu do katastra nehnuteľností.
7.    Finančné poradenstvo, ak by kupujúci potreboval časť peňazí zaplatiť z hypotéky alebo úveru.
8.    A iné náležitosti spojené predajom a prevodom vlastníctva, vrátane vysporiadania spoluvlastníkov pokiaľ by vznikli alebo by mali vzniknúť pri nejednotnom názore spoluvlastníkov.
Služby poskytujeme aj samostatne, môžete si zvoliť ľubovoľný obsah z hore uvedených bodov.
Ponuky zverejníme na všetkých realitných portáloch naraz. Nestrácajte čas pridávaním svojej nehnuteľnosti samostatne na každú webovú stránku. Naša sieť rýchlo a naraz zverejní vašu ponuku na portáloch: Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, TOPreality.sk, Bazar.sk, Bazos.sk, Byty.sk, Directreal.sk, Volnereality.net a iných.

                                                                         Volajte: 0907 773 013

Píšte na:   volnereality.net@gmail.com


Podobné ponuky