izbu v 2-spálňovom modernom byte na Tomášikovej ulici


Bratislava Tomasikova
300 EUR osoba/mesiac
300 EUR izba/mesiac
Výmera: 60 m2
Tomasikova Izba
ID: 87
Aktualizované: 28.02.2019

Lokalita: Bratislava

Druh: Izba v byte

Mám záujem
Popis:
Ahoj. Ponúkam jednu izbu v 2-spálňovom modernom byte na Tomášikovej ulici. Byt má obývaciu izbu, veľkú spálňu s veľkou skriňou a veľké okno, toaleta, balkón, práčku, internet, klimatizácia, vybavenú kuchyňu so sporákom a chladničkou. Internet a energia sú v cene. 300 eur. Veľká spálňa bude vaša. Byt je veľmi blízko Kuchajda s pekným výhľadom do záhrady. 10 minút chôdze do centra mesta Polus. 5 minút od zastávky električky a autobusu. Možte parkovat auto blízko Kuchajdy. Vhodné pre nefajčiarov. Nemám rád alkohol, preto preferujem niekoho s rovnakým postojom. Hovorím po anglicky a sa učím slovenčinu, takže komunikácia bude zábava. Môja kamarátka musela odísť kvôli práci a hľadáme náhradu. Majiteľka bytu preferuje ženu. Možte obhliadnut kedykoľvek počas víkendu alebo dohodou počas týždňa.

Hello. I am offering a single room in a 2 modern bedroom flat on Tomasikova street. The flat has a living room, a large bedroom with a huge wardrobe and big window, toilet, Air con, balcony, washing machine, TV with many channels, internet, equipped kitchen with stove and refrigerator. Internet and energy are included in the price. 300 euros. The big bedroom will be yours. Flat is very close to Kuchajda with a view on a nice garden. 10 minutes’ walk to Polus city center. 5 minutes away from the tram and bus stops. Possible to park near Kuchajda. Suitable for a non-smoker person. I don’t like alcohol smell therefore I prefer someone with the same attitude. I speak English and I am learning Slovak, so communication will be a fun mix of those 2. My friend had to leave due to her work and we are looking for her replacement. Flat owner mentioned that she prefers a lady. Possible to visit anytime during the weekend or by agreement during the week.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama

Pri predaji bytu a domu

ponúkame poradenstvo na:


1.    Nastavenia podmienok rezervácie nehnuteľnosti pre záujemcu, ktorý prejavil vážny záujem,
2.    upozornenie predávajúceho na riziká pred poškodením predávajúceho počas predaja,
3.    prípravu Kúpnopredajnej zmluvy,
4.    spísanie Odovzdávajúceho protokolu,
5.    odovzdanie nehnuteľnosti za účasti svedka – tretej osoby, ktorá písomne potvrdí technický stav odovzdávanej nehnuteľnosti,
6.    spísanie Návrhu vkladu do katastra nehnuteľností.
7.    Finančné poradenstvo, ak by kupujúci potreboval časť peňazí zaplatiť z hypotéky alebo úveru.
8.    A iné náležitosti spojené predajom a prevodom vlastníctva, vrátane vysporiadania spoluvlastníkov pokiaľ by vznikli alebo by mali vzniknúť pri nejednotnom názore spoluvlastníkov.
Služby poskytujeme aj samostatne, môžete si zvoliť ľubovoľný obsah z hore uvedených bodov.
Ponuky zverejníme na všetkých realitných portáloch naraz. Nestrácajte čas pridávaním svojej nehnuteľnosti samostatne na každú webovú stránku. Naša sieť rýchlo a naraz zverejní vašu ponuku na portáloch: Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, TOPreality.sk, Bazar.sk, Bazos.sk, Byty.sk, Directreal.sk, Volnereality.net a iných.

                                                                         Volajte: 0907 773 013

Píšte na:   volnereality.net@gmail.com


Podobné ponuky