Chalupa v úžasnej oravskej prírode v Zuberci


Zuberec
Telefón: 0915362854
ID: 75
Aktualizované: 18.02.2019

Lokalita: Orava

Popis:

Ak máte chuť oddýchnuť si v úžasnej oravskej prírode a načerpať novú silu, obec Zuberec je tým správnym miestom pre Vás. V zime láka svojimi možnosťami na dobrú lyžovačku v SKI parku Spálená, skialpinizmom a mnohými bežeckými traťami. V lete vyrazíte na túru po okolitých vrchoch, ako aj navštívite viacero termálnych kúpalísk či aquaparkov (Tatralandia, Vodný raj Bešeňová, Meander Thermal Park Oravice, Aquapark Chocholow). Určite nezabudnite navštíviť historickú časť Oravy - čaká tu na Vás Oravský hrad, Múzeum oravskej dediny Zuberec – Brestová či Brestovská jaskyňa. Samozrejme, od nás máte na dosah ruky Oravskú priehradu a Liptovskú Maru aj mnoho krásnych dolín.

Celoročne Vám ponúkame ubytovanie v chalupe vidieckeho štýlu, ktorá je vhodná pre trávenie voľných chvíľ v kruhu 15 osôb.

Na prízemí ubytovania sa nachádza spoločenská miestnosť s kachľovou pecou, ktoré dodajú večerom príjemnú atmosféru. Aby ste neostali bez informácií, pozrieť si môžete televízor na káblové pripojenie alebo využiť bezplatné WiFi pripojenie k internetu. Odtiaľto sa dostanete aj do nadštandardne vybavenej kuchyne s keramickou varnou doskou, el. rúrou, chladničkou s mrazničkou, umývačkou riadu, mikrovlnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a kompletným riadom.

Ničím nerušený spánok Vám zaistia päť priestranných a komfortných spální. Každá zo spální disponuje manželskou posteľou, jedným pevným lôžkom a LCD televízorom. Tri spálne sú navyše dovybavené vlastným balkónom s výhľadom na Roháče a lyžiarske vleky. Maximálne pohodlie zabezpečujú 4 kúpeľne so sprchovacími kútmi a toaletami, a jedna samostatná toaleta.

Užívať si pohodičku pri rannej kávičke môžete z posedenia na terase ubytovania. Zabezpečené je tiež parkovanie Vašich áut - priamo pri chalupe.

Veríme, že Vás naša štýlová chalupa osloví, tak isto aj Zuberec, a rozhodnete sa u nás stráviť svoju dovolenku alebo rodinné stretnutie. Srdečne Vás pozývame.  Viac foto na: https://www.megaubytovanie.sk/chalupa-micik

FOTO Reklama

Pri predaji bytu a domu

ponúkame poradenstvo na:


1.    Nastavenia podmienok rezervácie nehnuteľnosti pre záujemcu, ktorý prejavil vážny záujem,
2.    upozornenie predávajúceho na riziká pred poškodením predávajúceho počas predaja,
3.    prípravu Kúpnopredajnej zmluvy,
4.    spísanie Odovzdávajúceho protokolu,
5.    odovzdanie nehnuteľnosti za účasti svedka – tretej osoby, ktorá písomne potvrdí technický stav odovzdávanej nehnuteľnosti,
6.    spísanie Návrhu vkladu do katastra nehnuteľností.
7.    Finančné poradenstvo, ak by kupujúci potreboval časť peňazí zaplatiť z hypotéky alebo úveru.
8.    A iné náležitosti spojené predajom a prevodom vlastníctva, vrátane vysporiadania spoluvlastníkov pokiaľ by vznikli alebo by mali vzniknúť pri nejednotnom názore spoluvlastníkov.
Služby poskytujeme aj samostatne, môžete si zvoliť ľubovoľný obsah z hore uvedených bodov.
Ponuky zverejníme na všetkých realitných portáloch naraz. Nestrácajte čas pridávaním svojej nehnuteľnosti samostatne na každú webovú stránku. Naša sieť rýchlo a naraz zverejní vašu ponuku na portáloch: Nehnutelnosti.sk, Reality.sk, TOPreality.sk, Bazar.sk, Bazos.sk, Byty.sk, Directreal.sk, Volnereality.net a iných.

                                                                         Volajte: 0907 773 013

Píšte na:   volnereality.net@gmail.com


Podobné ponuky