3 nepriechodné izby v Devínskej Novej Vsi id 458


Bratislava Jána Smreka
200 EUR osoba/mesiac
200 EUR izba/mesiac
Výmera: 71 m2
Richard Poláček
Telefón: 0902681220
ID: 458
Aktualizované: 16.11.2020

Lokalita: Bratislava

Druh: 3 - izbový byt

Mám záujem
Popis:
Dám do prenájmu 3 izby v 3 izbovom byte v Devínskej Novej Vsi. Mestská časť ponúka veľa príležitostí na turistiku a cyklistiku. V tesnej blízkosti sa nachádza Devínska Kobyla, ktorá ponúka množstvo turistických chodníkov s napojením na Dúbravku, či Karlovu Ves. Cyklistických nadšencov potešia cyklotrasy smerujúce do Čiech a Rakúska. Pre menej zdatných do Devína :) Zastávka autobusov 21 a 20 je vo vzdialenosti 2 minúty pešo. Do centra mesta je to približne 20minút cesty a autobusy chodia počas špičky každých 6minút. K dispozícii je aj vlaková stanica. V okolí je úplná občianska vybavenosť, obchody Lidl, Tesco, Kraj a Bory Mall.
Byt sa nachádza na 6. poschodí z dvanástich na začiatku mestskej časti na ulici Jána Smreka. Na poschodí sú 4 byty. V bytovom dome sú 2 výťahy, osobný a nákladný. Byt pozostáva zo samostatnej kúpeľne, toalety, kuchyne, predsiene a 3 nepriechodných a zariadených izieb. Je vybavený kvalitnými hliníkovými oknami, v byte je sporák, chladnička, mikrovlnka, varná kanvica, práčka, žehlička s doskou, vysávač, mop. Každá izba je vybavená posteľou s 1 setom posteľného prádla, nočným stolíkom, skriňou, stolíkom so stoličkou a lampou, poličkou. K bytu prislúcha väčší uzamykateľný priestor zdieľaný so susedným bytom, kde je možné si uskladniť napr. bicykle, či kolobežky. Byt s chodbou tak ponúka množstvo odkladacích priestorov.
Veľká izba s vlastným balkónom má cca 17m2 a cena je 230€ / mesiac.
Druhá veľká izba bez balkóna, ale za to s veľkou vstavanou skriňou má 16m2 a cena je 230€ / mesiac.
Menšia izba s rozlohou 12m2 je za 200€ / mesiac.
Všetky ceny sú vrátane energií a internetu. Platí sa aj vratný depozit vo výške 1 mesačného nájmu. Žiadne zvieratá a nefajčiari. V prípade záujmu prosím špecifikujte o ktorú izbu máte záujem.

Kontaktný formulár


* Povinný údaj
FOTO Reklama


Prenájom izieb a bytov v Bratislave a v ostatných regiónoch nájdete na tejto stránke.

Riešime imunitu a udržateľnosť hodnoty nehnuteľnosti.

Poradíme Vám, ako efektívne zúročiť
izbu, byt alebo celú nehnuteľnosť. Ponúkame služby - zariaďovanie  nehnuteľností, riešime opravy, komunikujeme s nájomníkmi, ujednáme vhodné nájomné zmluvy a ostatné služby spojené s nájmom a prevádzkou nehnuteľností.
Alebo si len pridajte inzerát zdarma.


Volajte na: 0907 773 013
E-mail: volnereality.net@gmail.com
Podobné ponuky